Skalbimo mašina Electrolux EW6TN5061

Akcija 21%

Iš viršaus pakraunama skalbyklė Electrolux PerfectCare EW6TN5061

Išskirtinė priežiūra kasdieniams rūbams „600“ serijos, iš viršaus pakraunama skalbyklė su „SensiCare“ sistema automatiškai nustato programos trukmę pagal skalbinių kiekį. Naudojamas tinkamiausias vandens kiekis, pasirenkama tinkama laiko trukmė ir užtikrinamas optimalus energijos suvartojimas – nepriekaištinga priežiūra, kad ir kiek skalbinių bebūtų. 

Skalbkite iki 50% greičiau su „TimeSave“ Skalbkite greičiau su „TimeSave“ nustatymu. Tiesiog spustelėkite mygtuką, kad iki 50% sutrumpintumėte skalbimo ciklą. Tiek medvilne, tiek sintetika bus pasirūpinta taip pat tinkamai, tik perpus greičiau.

Skalbyklė, kuri prisitaiko prie jūsų su atidedamo starto funkcija Atidedamo starto funkcija suteikia jums dar daugiau kontrolės. Galite atidėti skalbimo pradžios laiką, kad išskalbti rūbai negulėtų kelias valandas skalbyklėje. Dabar galite išbandyti skalbimą, kuris prisitaiko prie jūsų.

Atsišviežinkite su mūsų antialergine programa Mūsų aukštos kokybės antialerginė programa suderina skalbimą ir garus, taip efektyviai šalindama drabužiuose esančius dirgiklius. Švelniai ir kruopščiai, plaušelis po plaušelio.

„Woolmark Blue“ sertifikuotas ciklas Dėka mūsų „Woolmark Blue“ sertifikuoto ciklo, savo mėgstamiausius vilnonius rūbus skalbkite be jokių rūpesčių. Visas skalbimo ciklas yra labai švelnus ir rūpestingas, lyg plaunant rankomis. Todėl skalbiniai išlaiko savo tikrąją formą bei minkštumą, o jūs mėgstamiausius rūbus nešioti galėsite dar ilgiau. 

• Uždelsto įsijungimo galimybė • Skystųjų kristalų ekranas • Šilko skalbimo programa, skirta specialiai šilkiniams drabužiams • Apsauga nuo užliejimo.

 

Gaminio techninės savybės

 

Spalva- Balta. Instaliavimo tipas- Laisvai statoma . Pilna įkrova, kg -Skalbimo Talpa- 6.  Vandens sąnaudos, l- 47. Metinis energijos suvartojimas, kWh- 65 .Energijos sąnaudos, kWh- 0,8. Budėjimo energija, W- 0.48 .

 

Svoris 59 kg
Garantija:

Jūsų neseniai žiūrėtos prekės

Prekės kaina

315.00 

Pardavėjas: PlayMarket.LT

Žemos kainos garantija

Prekinis ženklas: Prekės kodas: 7332543793259 Kategorija:
Pristatymas
Šią prekę išsiūsime 2022-08-17
Užsakyk prekę per 08 valandas ir 31 minutę kad gautumėte prekę iki 2022-08-20

Liko 5

Skalbimo mašina Electrolux EW6...

315.00 

Liko 5