Skalbyklė-džiovyklė AEG L8WBC61SC 10/6kg.

Akcija 21%
PRISTATOME JŪSŲ KASDIENIŲ RŪBŲ SAUGOTOJĄ.
AEG 8000 serijos skalbyklė-džiovyklė L8WBC61SC su technologija „ÖKOMix“ pasižymi unikalia išankstinio skalbimo priemonių sumaišymo technologija, visiškai apsaugančia jūsų drabužius.
ILGALAIKĖ SKALBIMO IR DŽIOVINIMO APSAUGA
Patentuota technologija „ÖKOMix“ garantuoja nepriekaištingą skalbimo ir džiovinimo procesą vienu metu. Kitaip nei kiti prietaisai, ši skalbyklė-džiovyklė tirpina skalbimo priemones, dar prieš joms patenkant į būgną. Skalbimo priemonės patenka ant skalbinių visiškai ištirpę ir suaktyvinti. Todėl veiksmingiau paskirstomos, nei bet kokioje kitoje šiuo metu rinkoje esančioje skalbyklėje-džiovyklėje. Taip skalbimo priemonės prasiskverbia į visus audinius ir skalbiniai yra paruošiami tolygesniam džiovinimui. Kiekvienas skalbinys bei visos jų dalys yra visiškai apsaugotos per trumpesnį laiką.
DUALSENSE“ – KRUOPŠČIAI PRIEŽIŪRAI
„DualSense“ technologija siūlo skirtingas programas pagal audinio tipą. Sumažintas karštis ir pritaikyti būgno judesiai užtikrina, kad galima saugiai skalbti net ir pačius reikliausius audinius. Tiek skalbimo, tiek džiovinimo ciklai yra patvirtinti „Woolmark Blue“, todėl saugus rankomis skalbiamų rūbų skalbimas yra garantuotas. Taip pat siūloma skalbimo programa ir lauko drabužiams, išsaugant medžiagos tekstūrą.
Kitos kartos skalbinių priežiūra su programėle „My AEG Care“
Patirkite specialiai pritaikomos priežiūros galimybes prijungdami skalbimo prietaisus prie programėlės „My AEG Care“. Pasinaudokite AEG galimybėmis būdami bet kur. Nuotoliniu būdu nustatykite pritaikytas programas, gaukite ciklo rekomendacijas jūsų drabužiams ir pranešimus, kai skalbiniai paruošti. Pritaikyta drabužių priežiūra piršto prisilietimu.
PRITAIKYTI CIKLAI – ABSOLIUČIAM PATOGUMUI
„ProSense Technology®“ automatiškai pritaiko skalbimo ir džiovinimo trukmę pagal skalbinių kiekį. Patogūs ir ekonomiški ciklai padeda taupyti laiką, energiją ir vandenį, nesvarbu, skalbinių būtų daug, ar mažai.
Kruopšti ir švelni kasdienių skalbinių priežiūra su „ÖKOPower“
„ÖKOPower“ yra dinamiška kasdienė programa mišriems skalbiniams iki 5 kg. Programa pakoreguoja laiko ir energijos sąnaudas pagal skalbinių kiekį, kai skalbiate ir džiovinate arba tik džiovinate. Šiuo visapusiu ir švelniu tik skalbimo ciklu drabužius išskalbsite vos per 59 minutes
Techninės specifikacijos
Energijos vartojimas skalbimui, kWh: 0.512
Energijos vartojimas skalbimui/džiovinimui, kWh: 3.56
Energijos suvartojimas 100-ui ciklų, kWh: 51
Energijos suvartojimas skalbimui ir džiovinimui 100-ui ciklų, kWh: 356
Vandens sunaudojimas skalbimui/džiovinimui, l: 70
Medvilnė, 60°C (Vanduo, l): 47
Ypatybės
  • Apsauga nuo užliejimo
  • Apsauga nuo putų susidarymo
  • Plovimo talpa: 10 kg
  • Džiovinimo talpa: 6 kg

Svoris 83 kg
Garantija:

Jūsų neseniai žiūrėtos prekės

Prekės kaina

709.00 

Pardavėjas: PlayMarket.LT

Žemos kainos garantija

Prekinis ženklas: Prekės kodas: 7332543780402 Kategorija:
Pristatymas
Šią prekę išsiūsime 2022-08-17
Užsakyk prekę per 08 valandas ir 39 minutes kad gautumėte prekę iki 2022-08-20

Liko 4

Skalbyklė-džiovyklė AEG L8WBC6...

709.00 

Liko 4